Вудилище Salmo Blaster Travel Spin 30 2133-270 (2133-270)
Salmo Blaster Travel Spin 30 2133-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Travel Spin 30 2133-270
Усі ціни 6 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Travel Spin 30 2.70 (2133-270) | 420 грн. |
Вудлище спінінгове Salmo Blaster TRAVEL SPIN 30 2.70 (2133-270) | 420 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Travel Spin 30 2.7m 10-30g (2133-270) | 420 грн. |
Cпінінг Salmo Blaster TRAVEL SPIN 30 10-30/2.70 (2133-270) | 560 грн. |
Спінінг Salmo Blaster Travel Spin 2.7 м 10-30 г (2133-270) | 420 грн. |
Вудлище спінінгове Salmo Blaster TRAVEL SPIN 30 10-30 / 2.70 (2133-270) | 420 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →