Кухонний ніж BergHOFF Leo Balance 3950517
BergHOFF Leo Balance 3950517 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950517
Нож Berghoff Leo Balance 14 см 3950517 | 459 грн. |
Ніж кухарський BergHOFF Leo Balance 14 см (3950517) | 459 грн. |
Ніж кухарський з чохлом BergHOFF Leo Balance 14см 3950517 | 459 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →