Кухонний ніж Fissman Kitakami 2516
Fissman Kitakami 2516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kitakami 2516
Усі ціни 9 →Ніж кухарський Fissman KIitakami 15 см (12516) | 619 грн. |
Нож поварской Fissman KIitakami 15 см (12516) | 619 грн. |
Нож поварской Fissman KITAKAMI 15 см 12516 | 622 грн. |
Fissman FS-12516 | 731 грн. |
Ніж кухарський Fissman Kitakami FS-12516 15 см | 801 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Kitakami 2516:
- Вага — 195 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →