Пила Jet HBS-1321VS (414471T)
Jet HBS-1321VS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet HBS-1321VS
Стрічковопильний верстат JET HBS-1321VS | 445 699 грн. |
Лобзиковый ленточный станок JET (HBS-1321VS) | 423 000 грн. |
Ленточнопильный станок JET HBS-1321VS (380В) 414471T | 537 577 грн. |
Стрічкова пила по металу JET HBS-1321VS 414471T | 511 618 грн. |
JET HBS-1321VS | 512 431 грн. |