Торцювальна пила Metabo KGS 216 M Set 690827000
Відео 3Фото 19 |
Metabo KGS 216 M Set 690827000 |
|
Пила торцювання для невеликої майстерні. Вона може виконувати косі, похилі і Комбіновані різи глибиною до 65 мм. Корпус пилки зроблений з алюмінієвого лиття. У поворотного столу є плавно висуваються розширювачі, які можуть служити опорою для довгих панелей, дощок і рейок. Стіл повертається в обидві сторони на 47°, а «голова» нахиляється на 47° вліво і на 2° вправо. Протяжка, якою оснащена торцювальна пила Metabo KGS 216 M, значно розширює її можливості, оскільки дозволяє робити довгі пропили (до 305 мм) за один хід. Підсвічування робочої зони і лазерний маркер служать для більш зручної роботи. Помірна Вага (13.5 кг) допускає транспортування верстата з одного будмайданчика на іншу або перенесення в межах майстерні. Пила поставляється в комплекті з двома 216-мм дисками з твердосплавними зубами і мішком для збору стружки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Кути не відповідають жодному, калібрування не піддається, немає площини основи і поворотного столу, ламкий шнур, кнопки вкл/викл світла і лазера швидко виходять з ладу лазер , підсвічування Кути не відповідають жодному, калібрування не піддається, немає площини основи і поворотного столу, ламкий шнур, кнопки вкл/викл світла і лазера швидко виходять з ладу Роман Решетников: користуюся Metabo KGS 216 M 619260000 більше року |
Купувати інструмент професійного рівня потрібно лише у заслужених та відомих компаній. Не заперечую, бувають вдалі і порівняно недорогі копії китайського виробництва під іншими торговими марками, але якщо ви використовуєте інструмент для серйозної роботи, то вам нафіг не потрібна ця лотерея. Саме тому, вибираючи пилку, я переглядав тільки моделі серйозних брендів. Metabo у світі професійного інструменту це ім'я першої величини, німці знаються на хорошому інструменті, в чому я ще раз переконався на прикладі цієї пили. Відмінна торцювальна пилка, у якої майже немає недоліків. Скажу так, це найкращий апарат подібного класу, з тих, що мені доводилося пробувати. Вага 13+ кг це досить багато для стійкої роботи, але доступна для простого перенесення однією людиною. Тим більше, що пиляча голова легко блокується. Налаштування в робоче положення легке і дуже точне, кути фіксуються чітко. Сам процес різання зручний, більша частина сміття сама влітає в мішок і залишається там, але я найчастіше замість нього використовую промисловий пилосос Karcher. З ним видалення пилу та сміття виходить ще повнішим і працювати простіше. Ріжу дерево будь-яких порід та різного роду пластики. Комплектні диски працюють акуратно та швидко. Ну і не можна забути згадати лазерний маркер лінії різання, розкішна фішка, дуже наочна. Нахил у правий бік можливий лише на два градуси. Не скажу, що це так часто потрібне, але коли знадобилося, то виникли серйозні незручності. |
Модификації Metabo KGS 216 M Set 690827000
Ціни на Metabo KGS 216 M Set 690827000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 216 M Set 690827000 | від 12 045 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KGS 216 M 619260000 | від 9 193 грн. | 25 пропозицій | ||
Metabo KGS 216 M 691213000 | від 17 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KGS 216 M Set 690966000 | від 13 500 грн. | 5 пропозицій |