Циркулярна пила Jet JTS-600XLT (10000070XLT)
Відео 1Фото 5 |
Jet JTS-600XLT 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JTS-600XLT
Усі ціни 8 →Пильный станок JET (JTS-600XL-400) | 97 000 грн. |
Циркулярная пила Jet JTS-600XL 400 с подвижным столом (400 В) 10000070XLT | 97 000 грн. |
Циркулярно (распиловочный) станок JET JTS-600XL-400 (10000070XLT) | 95 060 грн. |
Дискова пила Jet JTS-600XLT | 98 475 грн. |
Циркулярно (распиловочный) станок JET JTS-600XL-400 (10000070XLT) | 97 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Артикул JTS-600XLM — напруга живлення 230 В
- Артикул JTS-600XLT — напруга живлення 400 В
Модификації Jet JTS-600XLT
Ціни на Jet JTS-600XLT |
---|---|---|---|---|
Jet JTS-600XLM | від 95 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Jet JTS-600XLT | від 95 060 грн. | 8 пропозицій |