Пила Jet MBS-910CS (50000341T)
Відео 3 |
Jet MBS-910CS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet MBS-910CS
Усі ціни 11 →Стрічкова пила по металу JET MBS-910 CS | 142 399 грн. |
JET MBS-910 CS | 159 032 грн. |
Ленточная пила JET MBS-910 CS | 168 464 грн. |
Стрічкова пила Jet MBS-910CS | 159 825 грн. |
Стрічкопильний верстат JET MBS-910CS | 163 738 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди