Витяжка Kernau KBH 0860.1 X нержавіюча сталь
Kernau KBH 0860.1 X нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 0860.1 X нержавіюча сталь
Усі ціни 20 →Кухонна витяжка Kernau KBH 0860.1 X | 5 649 грн. |
Витяжка Kernau Kbh 0860.1 X | 5 224 грн. |
Вытяжка Kernau Kbh 0860.1 X | 5 347 грн. |
Вытяжка Kernau kbh 0860.1 x | 5 588 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0860.1 X | 5 280 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Kernau KBH 0860.1 X
Ціни на Kernau KBH 0860.1 X |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 0860.1 W білий | від 4 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Kernau KBH 0860.1 X нержавіюча сталь | від 5 224 грн. | 20 пропозицій | ||
Kernau KBH 0860.1 B чорний | від 5 224 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →