Витяжка Kernau KBH 0655 B Gesture чорний
Kernau KBH 0655 B Gesture чорний 2022 рік |
|
Елегантна і малошумлива кухонна витяжка з периметральним (щілинним) всмоктуванням, довговічним електродвигуном з турбовентилятором, а також електронною сенсорною системою управління з LED-індикаторами і функцією таймера. Встановлюється в шафу над варильною поверхнею, залишаючи видимою лише електронну панель керування з дисплеєм та горизонтальну робочу поверхню з периметром всмоктування.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь малої чи середньої площі (до 10 м²). На відміну від переважної більшості моделей аналогічного класу, побутова витяжка Kernau KBH 0655 B Gesture підтримує повністю безконтактне керування жестами та комплектується пультом дистанційного керування. Ширина пристрою складає 55 см, вона може вбудовуватись у шафи шириною 60 см і добре поєднується з популярними розмірами кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь.
Периметральна панель виконана з міцного загартованого скла, яке можна легко очистити за допомогою популярних засобів побутової хімії. Сенсорна система керування дозволяє вибирати три режими продуктивності та встановити таймер автоматичного відключення, який дає можливість автоматично завершити провітрювання кухні після закінчення готування. Крім цього, витяжка здатна працювати в режимі рециркуляції (активний вугільний фільтр у комплект не входить).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Купити Kernau KBH 0655 B Gesture чорний
Усі ціни 7 →Витяжка вбудована Kernau Kbh 0655 B Gesture | 6 993 грн. |
Вытяжка Kernau Kbh 0655 B Gesture | 7 190 грн. |
KBH 0655 b gesture Витяжка Kernau | 7 514 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0655 B Gesture | 6 976 грн. |
Кухонная вытяжка Kernau KBH 0655 B GESTURE | 7 581 грн. |
Kernau KBH 0655 B GESTURE KBH0655BGESTURE | 7 979 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0655 B GESTURE | 8 831 грн. |