Витяжка Kernau KBH 0950.1 S сріблястий
Фото 3 |
Kernau KBH 0950.1 S сріблястий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 0950.1 S сріблястий
Усі ціни 6 →Витяжка Kernau Kbh 0950.1 S | 2 651 грн. |
Вытяжка Kernau Kbh 0950.1 S | 2 412 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0950.1 S | 2 464 грн. |
Кухонная вытяжка Kernau KBH 0950.1 S | 2 543 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0950.1 S | 2 901 грн. |
KERNAU KBH 0950.1 S | 2 708 грн. |
Модификації Kernau KBH 0950.1 S
Ціни на Kernau KBH 0950.1 S |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 0950.1 W білий | від 2 244 грн. | 4 пропозиції | ||
Kernau KBH 0950.1 S сріблястий | від 2 412 грн. | 6 пропозицій | ||
Kernau KBH 0950.1 B чорний | від 2 244 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →