Витяжка Kernau KTH 10.261.1 B чорний
Kernau KTH 10.261.1 B чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KTH 10.261.1 B чорний
Витяжка Kernau KTH 10.261.1 B | 3 828 грн. |
Витяжка KERNAU KTH 10.261.1 B | 3 740 грн. |
Витяжка Kernau KTH 10.261.1 B | 4 642 грн. |
Модификації Kernau KTH 10.261.1 B
Ціни на Kernau KTH 10.261.1 B |
---|---|---|---|---|
Kernau KTH 10.261.1 W білий | від 4 523 грн. | 17 пропозицій | ||
Kernau KTH 10.261.1 B чорний | від 3 740 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →