Витяжка Kernau KCH 0240 B чорний
Kernau KCH 0240 B чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KCH 0240 B чорний
Усі ціни 18 →KERNAU KCH 0240 B | 16 445 грн. |
Вытяжка Kernau Kch 0240 B | 15 704 грн. |
Вытяжка Kernau kch 0240 b | 16 401 грн. |
KERNAU KCH 0240 B | 16 000 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0240 B | 16 148 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Kernau KCH 0240 B
Ціни на Kernau KCH 0240 B |
---|---|---|---|---|
Kernau KCH 0240 X нержавіюча сталь | від 23 493 грн. | 2 пропозиції | ||
Kernau KCH 0240 B чорний | від 15 704 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →