Витяжка Kernau KBH 0460 B Steam Sensor чорний
Kernau KBH 0460 B Steam Sensor чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 0460 B Steam Sensor чорний
Усі ціни 6 →Витяжка вбудована Kernau KBH 0460 B STeam Sensor | 13 983 грн. |
Kernau KBH 0460 B Steam Sensor | 13 653 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0460 B Steam Sensor чорний | 10 030 грн. |
Kernau KBH 0460 B Steam Sensor | 13 986 грн. |
Витяжка вбудована Kernau KBH 0460 B STeam Sensor | 13 993 грн. |
Вытяжка встраиваемая Kernau KBH 0460 B STeam Sensor | 13 989 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →