Витяжка Kernau KCH 1152 X нержавіюча сталь
Kernau KCH 1152 X нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KCH 1152 X нержавіюча сталь
Витяжка купольна Kernau KCH 1152 X | 6 875 грн. |
Витяжка купольна Kernau KCH 1152 X | 6 865 грн. |
Вытяжка купольная Kernau KCH 1152 X | 6 871 грн. |
Модификації Kernau KCH 1152 X
Ціни на Kernau KCH 1152 X |
---|---|---|---|---|
Kernau KCH 1152 W білий | від 5 375 грн. | 3 пропозиції | ||
Kernau KCH 1152 X нержавіюча сталь | від 6 865 грн. | 3 пропозиції | ||
Kernau KCH 1152 B чорний | від 5 375 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →