Витяжка Kernau KBH I 0960 W білий
Фото 5 |
Kernau KBH I 0960 W білий 2021 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH I 0960 W білий
Усі ціни 7 →Витяжка пласка Kernau Kbh I 0960 W | 2 370 грн. |
Вытяжка Kernau Kbh I 0960 W | 2 271 грн. |
KBH i 0960 w Витяжка Kernau | 2 484 грн. |
Витяжка Kernau KBH I 0960 W | 2 156 грн. |
Кухонная вытяжка Kernau KBH I 0960 W | 2 394 грн. |
Kernau KBH I 0960 W KBHI0960W | 2 519 грн. |
Витяжка Kernau KBH I 0960 W | 2 822 грн. |
Модификації Kernau KBH I 0960 W
Ціни на Kernau KBH I 0960 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH I 0960 W білий | від 2 156 грн. | 7 пропозицій | ||
Kernau KBH I 0960 B чорний | від 2 156 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →