Витяжка Kernau KCH 0440 G Island золотистий
Фото 4 |
Kernau KCH 0440 G Island золотистий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KCH 0440 G Island золотистий
Усі ціни 10 →Витяжка декоративна Kernau Kch 0440 Gold Island | 34 063 грн. |
Вытяжка Kernau Kch 0440 Gold Island | 26 016 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0440 GOLD ISLAND | 25 740 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0440 Gold Island | 39 360 грн. |
Kernau KCH 0440 Gold Island | 38 400 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Kernau KCH 0440 G Island
Ціни на Kernau KCH 0440 G Island |
---|---|---|---|---|
Kernau KCH 0440 W Island білий | від 24 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Kernau KCH 0440 G Island золотистий | від 25 740 грн. | 10 пропозицій | ||
Kernau KCH 0440 C Island мідний | від 34 063 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →