Витяжка Kernau KCH 0440 C мідний
Фото 5 |
Kernau KCH 0440 C мідний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KCH 0440 C мідний
Усі ціни 13 →Витяжка декоративна Kernau Kch 0440 Copper | 24 693 грн. |
Вытяжка Kernau Kch 0440 Copper | 24 030 грн. |
KCH 0440 copper Витяжка настінна Kernau | 24 863 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0440 COPPER | 24 709 грн. |
Кухонная вытяжка Kernau KCH 0440 COPPER | 25 337 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Kernau KCH 0440 C
Ціни на Kernau KCH 0440 C |
---|---|---|---|---|
Kernau KCH 0440 W білий | від 24 190 грн. | 2 пропозиції | ||
Kernau KCH 0440 G золотистий | від 24 693 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KCH 0440 C мідний | від 24 030 грн. | 13 пропозицій | ||
Kernau KCH 0440 GM сірий | від 30 440 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →