Витяжка Perfelli BI 6812 W LED білий
Фото 6 |
Perfelli BI 6812 W LED білий |
|
Практична і високопродуктивна повністювбудовувана кухонна витяжка з надійним електродвигуном в пожежобезпечному виконанні і інтуїтивно зрозумілою кнопкової системою управління. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання в кухнях середньої і великої площі (до 26 м²) або кухонних зонах квартир-студій. Головною перевагою цієї моделі стала значна продуктивність всмоктування, яка на максимальній третій швидкості може досягати 1200 м³/год.
Цього достатньо, щоб впоратися з видаленням випарів відразу чотирьох активно киплячих каструль/сотейників і енергійного провітрювання всього об'єму кухні. Монтаж витяжки Perfelli BI 6812 W LED здійснюється в нижню частину шафи над варильної поверхнею. Видимої при цьому залишається горизонтальна робоча поверхня з кнопкової панеллю і двома LED-світильниками на SMD-елементи. Ширина корпуса становить 60 см, тому витяжка добре поєднується з широким асортиментом моделей газових/електричних/індукційних варильних поверхонь. Комплектується тришаровим алюмінієвими фільтром і зворотним клапаном. При установці додаткового вугільного фільтра (купується окремо) може працювати в режимі рециркуляції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli BI 6812 W LED білий
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli BI 6812 W Led | 6 749 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BI 6812 W LED | 7 499 грн. |
Perfelli BI 6812 W LED | 7 499 грн. |
Вытяжка Perfelli Bi 6812 W Led | 6 750 грн. |
PERFELLI BI 6812 W LED | 6 399 грн. |
Якщо при виборі звичайної витяжки всі звертають увагу, перш за все, на зовнішній вигляд, то для варіантів, що повністю вбудовуються, це вже не так актуально. Дружина захотіла зробити саме так, тому основну увагу я приділяв технічним параметрам (продуктивності) і, звичайно, ціні. Вартість фірмових витяжок зараз просто зашкалює. Звичайно, хотілося б придбати якийсь фірмовий Бош або італійську Еліку, але п'ятизначні цифри цінника у таких моделей зовсім не рідкість. Здається, мені вдалося вибрати оптимальний варіант, принаймні дружина цією витяжкою залишилася задоволена. Невелика за глибиною та симпатична за дизайном. Її лицьова панель виготовлена з нержавіючої сталі і її більшу частину займає великий алюмінієвий сітчастий фільтр. Крім нього тут же розташовані кнопки керування швидкістю електродвигуна та дві ЛЕД-лампи підсвічування. Швидкостей у цій моделі лише три. Третя відповідає максимальної паспортної продуктивності, а це, на хвилиночку, цілих 1200 кубічних метрів на годину. Тяга виходить справді божевільна, що й казати. У такому режимі можна не просто від варильної поверхні збирати повітря, але і кухню непогано провітрювати. Правда, бути в цей час поряд, на кухні, не дуже комфортно. Шумить він у своїй дуже потужно. Так що зазвичай дружина вище за другу швидкість не піднімається, а взагалі найпопулярніший режим це перша швидкість, яку без лукавства можна назвати тихою. Є можливість встановлення додаткового вугільного фільтра. Ось модне ЛІД-підсвічування могло б бути і яскравішим, я від сучасних світлодіодних ламп очікував більшого. Потужний шум за максимальної продуктивності. |
Модификації Perfelli BI 6812 W LED
Ціни на Perfelli BI 6812 W LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli BI 6812 IV LED бежевий | від 6 506 грн. | 29 пропозицій | ||
Perfelli BI 6812 W LED білий | від 6 399 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli BI 6812 I LED нержавіюча сталь | від 7 199 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli BI 6812 BL LED чорний | від 7 368 грн. | 1 пропозиція |