Штампований диск KFZ 7011 6x16/5x130 ET68 DIA78,1
від 3 327 до 4 131 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):68 мм |
Модифікації KFZ 7011 1
Характеристики
KFZ 7011 6x16/5x130 ET68 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 7011 6x16/5x130 ET68 DIA78,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 7011 R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1 (silver) 10012 | 3 972 грн. |
ALST (KFZ) 7011 6x16 5x130 ET68 DIA78.1 S | 3 802 грн. |
ALST 7011 6,0x16/5x130 D78,1 ET68 S | 3 895 грн. |
KFZ 7011 (R16 W6.0 PCD5x130 ET68 DIA78.1) silver | 3 783 грн. |
Диски ALST (KFZ) 7011 6x16 5x130 ET68 DIA78,1 (silver) | 3 955 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі