Штампований диск KFZ 7215 6x15/5x108 ET44 DIA60
від 2 591 до 3 202 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):60 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації KFZ 7215 1
Характеристики
KFZ 7215 6x15/5x108 ET44 DIA60 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 7215 6x15/5x108 ET44 DIA60
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 7215 R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60.1 (silver) 18607 | 3 079 грн. |
ALST 7215 6,0x15/5x108 D60,0 ET44 S | 3 054 грн. |
Диски ALST (KFZ) 7215 6x15 5x108 ET44 DIA60,1 (silver) | 2 764 грн. |
KFZ 7215 (R15 W6.0 PCD5x108 ET44 DIA60) silver | 2 945 грн. |
KFZ Легковий диск KFZ 7215 SILVER R15 W6 PCD5x108 ET44 DIA60.0 | 2 996 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі