Біти / торцеві голівки KING TONY 1044CQ
KING TONY 1044CQ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 1044CQ
Усі ціни 9 →Набор бит King Tony 10мм 44ед. (1044CQ) | 2 676 грн. |
Набор бит KING TONY 44 шт (1044CQ) 1044CQ | 2 369 грн. |
Набір біт KING TONY 44 шт (1044CQ) 1044CQ | 2 645 грн. |
KING TONY 44 шт. (1044CQ) 44шт.(1044CQ) | 2 675 грн. |
KING TONY Набір біт KING TONY 44 шт (1044CQ) 1044CQ | 2 645 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок KING TONY 1044CQ:
- HEX – H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
- Spline – M5, M6, M8, M10, M12
- TORX – T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55, T60
РекомендуємоПорівняти в таблиці →