Набір інструментів KING TONY 4528MR
KING TONY 4528MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4528MR
Усі ціни 7 →Набор торцевых головок 10-32 мм 1/2" King Tony в кейсе, 24 шт 4528MR | 3 499 грн. |
Набір інструментів KING TONY 24 шт. 1/2" (4528MR) 4528MR | 3 644 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY 24 шт. 1/2" (4528MR) 4528MR | 3 644 грн. |
Набір головок KING TONY 10-32 мм 18 шт (4528MR) | 5 043 грн. |
Набір інструментів KING TONY 24 шт. 1/2" (4528MR) | 4 859 грн. |
Набор головок KING TONY 4528MR 1/2 24 ед | 4 979 грн. |
Набір інструментів KING TONY 24 шт. 1/2 (4528MR) | 5 300 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель 4528MR — метрична маркування
- Модель 4528SR — дюймова маркування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →