USB-флешка Kingston DataTraveler 70 128 ГБ (DT70/128GB)
Відео 8Фото 14 |
Kingston DataTraveler 70 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler 70 128 ГБ
Усі ціни 17 →Flash Drive 128Gb DT70 Kingston USB 3.2 Type-C (DT70/128GB) | 399 грн. |
Kingston 128GB DataTraveler 70 USB-C 3.2 Gen 1(DT70/128GB) | 349 грн. |
Флеш-драйв KINGSTON DT70 128GB, Type-C, USB 3.2 DT70/128GB | 434 грн. |
Kingston DT70 128GB Type-C USB 3.2 (DT70/128GB) DT70/128GB | 281 грн. |
Kingston DT70/128GB | 349 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
У перший же день, під час запису файлів, перестала працювати. Після цього, при спробі запису на флешку, з'являється помилка, що вона захищена від запису. Ціна Якість Redge McFly: користуюся Kingston DataTraveler 70 64Gb менше місяця |
За адекватний прайс гарна флешка! Швидкість 114/38 Читання 114Мб/с Жаль не синій колір штекера) SeR: користуюся Kingston DataTraveler 70 32Gb менше місяця |
Додати відгук
Модификації Kingston DataTraveler 70
Ціни на Kingston DataTraveler 70 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 70 32 ГБ | від 123 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler 70 64 ГБ | від 164 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler 70 128 ГБ | від 280 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler 70 256 ГБ | від 649 грн. | 17 пропозицій |
Рекомендуємо