USB-флешка Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ (DTMAX/1TB)
Відео 18Фото 8 |
Kingston DataTraveler Max 1024Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ
Усі ціни 32 →USB-флешка Kingston 1TB DataTraveler Max Black Usb 3.2 Gen 2 Type-C (DTMAX | 4 233 грн. |
USB-флешка Kingston 1TB DataTraveler Max Black Usb 3.2 Gen 2 Type-C (DTMAX | 4 196 грн. |
KINGSTON DataTraveler Max 1 ТБ USB 3.2 Gen 2 Type-C (DTMAX/1TB) | 4 649 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 1TB Type-C Kingston DataTraveler Max Black (DTMAX/ | 4 649 грн. |
USB3.2 1tb Kingston DataTraveler Max Black (dtmax/1tb) | 3 830 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Max
Ціни на Kingston DataTraveler Max |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max 256 ГБ | від 1 119 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Max 512 ГБ | від 2 189 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ | від 3 572 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →