USB-флешка Kingston IronKey Vault Privacy 50 8 ГБ (IKVP50/8GB)
Відео 10Фото 5 | 2 650 грн. Купити! Флеш пам'ять USB Kingston IronKey Vault Privacy 50 8GB USB 3.2 Type-A BlueRozetka.uaОфіційний партнер Kingston (Київ) Поскаржитись |
Kingston IronKey Vault Privacy 50 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey Vault Privacy 50
Ціни на Kingston IronKey Vault Privacy 50 |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 50 8 ГБ | від 2 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 16 ГБ | від 2 984 грн. | 16 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 32 ГБ | від 3 968 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 64 ГБ | від 5 249 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 128 ГБ | від 6 841 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 256 ГБ | від 12 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50 512 ГБ | від 10 480 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо