USB-флешка Kingston IronKey Keypad 200 16 ГБ (IKKP200/16GB)
Відео 7Фото 5 |
Kingston IronKey Keypad 200 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey Keypad 200 16 ГБ
Усі ціни 16 →USB флеш-накопичувач Kingston IronKey Keypad 200 16GB USB-A 3.2 Gen 1 Blue | 4 449 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 16GB Kingston IronKey Keypad 200 Type-A Blue (IKKP | 4 542 грн. |
Флеш-накопитель usb3.2 16gb Kingston IronKey Keypad 200 Type-A Blue (ikkp2 | 4 624 грн. |
Kingston 16 GB IronKey Keypad 200 (IKKP200/16GB) | 4 761 грн. |
USB флеш накопичувач Kingston 16GB IronKey Keypad 200 Blue USB 3.2 (IKKP20 | 4 994 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey Keypad 200
Ціни на Kingston IronKey Keypad 200 |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Keypad 200 8 ГБ | від 4 338 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey Keypad 200 16 ГБ | від 4 424 грн. | 16 пропозицій | ||
Kingston IronKey Keypad 200 32 ГБ | від 5 747 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston IronKey Keypad 200 64 ГБ | від 6 499 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston IronKey Keypad 200 128 ГБ | від 8 380 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston IronKey Keypad 200 256 ГБ | від 10 680 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо