USB-флешка Kingston DataTraveler 80M 64 ГБ (DT80M/64GB)
Відео 2Фото 3 |
Kingston DataTraveler 80M 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler 80M 64 ГБ
Усі ціни 21 →Флеш-накопичувач USB3.2 64GB Type-C Kingston DataTraveler 80 M Blue/Black | 319 грн. |
Kingston 64 GB DataTraveler 80 M USB-C 3.2 (DT80M/64GB) | 319 грн. |
Флэш-накопитель USB3.2 64GB Type-C Kingston DataTraveler 80 M Blue/Black ( | 412 грн. |
USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler 80 M USB-C 3.2 Blue/Black | 319 грн. |
Kingston DataTraveler 80 M 64GB USB Type-C (DT80M/64GB) DT80M/64GB | 319 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler 80M
Ціни на Kingston DataTraveler 80M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 80M 64 ГБ | від 235 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler 80M 128 ГБ | від 395 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler 80M 256 ГБ | від 693 грн. | 21 пропозиція |
Рекомендуємо