USB-флешка Kingston IronKey S1000 Basic 64 ГБ (IKS1000B/64GB)
Відео 1Фото 5 |
Kingston IronKey S1000 Basic 64Gb |
|
Пило - та вологозахист. Високий рівень апаратного захисту даних (відповідність стандартам FIPS 140-2 Level 3, GLBA, HITECH тощо)
У відмінності від версії Enterprise, відсутнє централізоване адміністрування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey S1000 Basic 64 ГБ
Kingston 64GB (IKS1000B64GB) | 48 000 грн. |
Kingston 64GB (IKS1000B64GB) | 49 200 грн. |
Kingston 64GB (IKS1000B64GB) | 50 400 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey S1000 Basic
Ціни на Kingston IronKey S1000 Basic |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey S1000 Basic 8 ГБ | від 12 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 16 ГБ | від 19 320 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 32 ГБ | від 37 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 64 ГБ | від 48 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 128 ГБ | від 59 760 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо