USB-флешка Kingston IronKey D500S Managed 128 ГБ (IKD500SM/128GB)
Відео 3Фото 7 |
Kingston IronKey D500S Managed 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey D500S Managed 128 ГБ
Kingston 128GB IronKey Managed D500SM FIPS 140-3 Level 3 AES 256 (IKD500SM | 15 440 грн. |
Kingston 128GB IronKey Managed D500SM FIPS 140-3 Level 3 AES 256 (IKD500SM | 15 826 грн. |
Kingston 128GB IronKey Managed D500SM FIPS 140-3 Level 3 AES 256 (IKD500SM | 16 212 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey D500S Managed
Ціни на Kingston IronKey D500S Managed |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S Managed 64 ГБ | від 11 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 128 ГБ | від 15 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 256 ГБ | від 21 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S Managed 512 ГБ | від 26 080 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →