USB-флешка Kingston IronKey Keypad 200C 512 ГБ (IKKP200C/512GB)
Фото 5 |
Kingston IronKey Keypad 200C 512Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey Keypad 200C 512 ГБ
Kingston IronKey Keypad 200 512GB (IKKP200C512GB) | 12 960 грн. |
Kingston IronKey Keypad 200 512GB (IKKP200C512GB) | 13 284 грн. |
Kingston IronKey Keypad 200 512GB (IKKP200C512GB) | 13 608 грн. |
Модификації Kingston IronKey Keypad 200C
Ціни на Kingston IronKey Keypad 200C |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Keypad 200C 256 ГБ | від 10 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey Keypad 200C 512 ГБ | від 12 960 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо