Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF552C40BWK4-64
Фото 4 |
Kingston Fury KF552C40BWK4-64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF552C40BWK4-64
Пам'ять Kingston Fury Beast White DDR5 64GB 5200MHz CL40 (KF552C40BWK464) | 11 439 грн. |
Kingston Fury Beast White DDR5 64GB 5200MHz CL40 (KF552C40BWK464) | 11 160 грн. |
Kingston Fury Beast White DDR5 64GB 5200MHz CL40 (KF552C40BWK464) | 11 439 грн. |
Kingston Fury Beast White DDR5 64GB 5200MHz CL40 (KF552C40BWK464) | 11 718 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF552C40BWK4-64 | від 11 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF556C40BBK4-64 | від 11 800 грн. | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF560C40BBK4-64 | від 12 480 грн. | 8 пропозицій |
Рекомендуємо