Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C36BBEAK2-16
Відео 3Фото 7 |
Kingston Fury KF552C36BBEAK2-16 4800 МГц CL38 5200 МГц CL36 EXPO 5200 МГц CL40 5600 МГц CL36 5600 МГц CL40 6000 МГц CL36 6000 МГц CL40 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C36BBEAK2-16
Усі ціни 25 →Модуль пам`яті DDR5 2x8GB/5200 Kingston Fury Beast RGB Black (KF552C36BBEA | 3 192 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR5 5200 MHz Beast Rgb Expo (KF552C36BBEAK2-1 | 3 296 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 16 gb (2x8gb) DDR5 5200 MHz | 3 701 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR5 5200 MHz Beast Rgb Expo (KF552C36BBEAK2-1 | 3 265 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 16 GB (2x8GB) DDR5 5200 MHz Beast RGB EXPO (K | 3 264 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF548C38BBAK2-16 | від 3 177 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C36BBEAK2-16 | від 3 154 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF552C40BBAK2-16 | від 3 113 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF556C36BBEAK2-16 | від 3 453 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF556C40BBAK2-16 | від 3 357 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF560C36BBEAK2-16 | від 3 694 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x8Gb KF560C40BBAK2-16 | від 3 585 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →