Змішувач Kludi Pure&Style 404190575
Kludi Pure&Style 404190575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Style 404190575
Kludi Kludi Pure&Style 404190575 | 4 515 грн. |
Верхня частина змішувача KLUDI Pure & Style 404190575 | 4 162 грн. |
Смеситель скрытого монтажа Kludi Pure&Style 404190575 | 4 305 грн. |
Смеситель встраиваемый для душа Kludi Pure&Style однорычажный хром 4041905 | 3 017 грн. |
Зовнішня частина змішувача KLUDI Pure&Style 404190575 | 3 612 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →