Змішувач Koller Pool Kvadro Start KS 0500
Фото 3 |
Koller Pool Kvadro Start KS 0500 |
|
Змішувач має хромоване покриття з трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Kvadro Start KS 0500
Усі ціни 10 →Змішувач для кухні Koller Pool Kvadro Start чорний матовий KS0500B | 2 698 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KOLLER POOL Kvadro хром латунь KS0500 | 2 341 грн. |
Koller Pool Koller Pool Kvadro Start змішувач для мойки - KS0500 | 2 341 грн. |
Змішувач для кухні Koller Pool Kvadro Start чорний матовий KS0500B | 2 698 грн. |
Змішувач кухонний KOLLER POOL Kvadro Start KS0500 | 1 990 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →