Унітаз Cersanit Cersania 011 SimpleOn K119-015
Фото 3 |
Cersanit Cersania 011 SimpleOn K119-015 |
|
10 років гарантії від виробника на кераміку.
Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cersania 011 SimpleOn K119-015
Усі ціни 8 →Cersanit Cersanit CERSANIA 751 SIMPLEON 011 (K119-015) K119-015 | 4 479 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 751 CERSANIA ІІ SIMPLE ON 011 гор.злив,3/ | 4 009 грн. |
Унітаз-компакт CERSANIT Cersania II SimpleOn 011 3/6L (K119-015) із сидінн | 5 229 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Cersania ІІ Simple On з сидінням (K119-015) | 4 740 грн. |
Компакт CERSANIA II 751 SIMPLEON 011 3/6 L з кришкою дюропл ліфт (UA) 9794 | 4 782 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →