Електрогенератор Konner&Sohnen KS 10000E G
Відео 1Фото 4 |
Konner&Sohnen KS 10000E G |
|
Достатньо потужна гібридна електростанція, яка може працювати на бензині або зрідженому газі. Має вихідну потужність 7.5 кВт (при роботі на пропані – на 10% менше). Особливістю встановленого на генераторі 440-кубового ДВЗ є можливість запуску виключно на газі (навіть за повної відсутності бензину в баку). Під час роботи на бензині палива, що зберігається в 25-літровому бензобаку, вистачає на 15 годин (при навантаженні 50% від номінальної потужності).
А при роботі на пропані період автономної роботи обмежується лише об'ємом балона або газгольдера, до якого підключено генератор Konner&Sohnen KS 10000E G. Шланг з редуктором, необхідний для приєднання електростанції до резервуара з пропановим паливом, входить до комплекту постачання. Споживачі електроенергії підключаються до генератора за допомогою двох розеток 230 або клем 12 В. Апарат оснащений електричним стартером (але є можливість запуску двигуна вручну) і автоматичним регулятором (AVR), який безперервно утримує напругу в межах ±5% від номіналу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 10000E G
Усі ціни 51 →Генератор газобензиновый Konner&Sohnen KS 10000E G 000002517 | 39 999 грн. |
Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 10000E G | 39 999 грн. |
Двухтопливный генератор Konner&Sohnen KS 10000E G 925299 | 39 999 грн. |
Генератор двопаливний Konner&Sohnen KS 10000E G 101323-61 | 39 999 грн. |
Генератор газобензиновий KS 10000E G | 39 999 грн. |