Електрогенератор Konner&Sohnen KS 18-1DE-G
Фото 14 |
Konner&Sohnen KS 18-1DE-G |
|
Передстартовий підігрів
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 18-1DE-G
Усі ціни 17 →Генератор дизельный Konner&Sohnen KS 18-1DE-G 000005551 | 429 999 грн. |
Генератор дизельный Konner&Sohnen KS 18-1DE-G | 429 999 грн. |
Генератор дизельний Konner&Sohnen KS 18-1DE-G 101323-133 | 429 999 грн. |
Дизельний генератор KÖNNER&SÖHNEN KS 18-1DE-G | 429 999 грн. |
Konner&Sohnen KS 18-1DE-G офіційна гарантія + безкоштовна доставка | 429 999 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →