Електрогенератор Konner&Sohnen KS 2900G
Відео 2Фото 11 |
Konner&Sohnen KS 2900G |
|
Двопаливний генератор, який може працювати на бензині або пропані. Установка розрахована обслуговування навантаження до 2.5 кВт. Вона оснащена 4-тактним двигуном, що має робочий об'єм 196 см3 та потужність 6.5 к.с. Під час роботи на бензині середня витрата палива становить 1 л/год (при навантаженні 50% від номінальної потужності). У генератора Konner&Sohnen KS 2900G є дві розетки 230 В і клеми виходу постійного струму 12 В. На панелі приладів також присутній цифровий дисплей, який може відображати показання вольтметра і лічильника мотогодин. Паливний бак містить 15 літрів бензину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 2900G
Усі ціни 24 →Генератор газобензиновый Konner&Sohnen KS 2900G 000004363 | 15 199 грн. |
Генератор Könner&Söhnen KS 2900G газ/бензин 2,9 кВт | 32 000 грн. |
Генератор комбинированный Konner&Sohnen KS 2900G 129676 | 14 999 грн. |
Генератори Konner&Sohnen KS 2900G | 14 400 грн. |
Газобензиновий генератор K?nner&S?hnen KS 2900G | 14 999 грн. |