Електрогенератор Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE
Відео 2Фото 4 |
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE 230 B , без роз'єму для блока ATS400 В , роз'єм для блока ATS |
|
Електростартер. Передпусковий підігрів. Авторегулятор напруги (AVR). Вихід 12 В.
Дизельна електростанція, призначена для автономного живлення споживачів е/е із сумарною потужністю до 6 кВт. Належить до серії HeavyDuty - лінійці генераторів Konner&Sohnen, розрахованої на більш важкі умови експлуатації, ніж інші моделі обладнання цієї марки. На даному апараті встановлено двигун потужністю 14 л. з робочим об'ємом 456 см3. При навантаженні 50% від номінальної він споживає дизпаливо з «апетитом» в 1.25 л/год. Для полегшення запуску двигуна генератор Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE оснащений електричним стартером та системою передпускового підігріву дизеля. Для підключення навантаження передбачено дві розетки. Крім техніки, що потребує напруги 230 В, до цієї електростанції можна підключати 12-вольтові прилади.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE
Усі ціни 14 →Генератор дизельный Konner&Sohnen KS 8102 HDE (Euro II) 000002695 | 52 799 грн. |
Дизельный генератор Konner&Sohnen KS 8102HDE | 52 799 грн. |
Дизельный генератор Konner&Sohnen KS 8102HDE (EURO II) 926726 | 52 799 грн. |
Генератор дизельний Konner&Sohnen KS 8102HDE 101323-69 | 52 799 грн. |
Дизельний генератор KÖNNER&SÖHNEN KS 8102HDЕ АКЦІЯ: перший пуск+ 20л палив | 52 799 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE
Ціни на Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE | від 52 799 грн. | 14 пропозицій | ||
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8102HDE-1/3 ATSR | від 53 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →