Електрогенератор Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE-1/3 ATSR
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE-1/3 ATSR 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE-1/3 ATSR
Усі ціни 24 →Генератор дизельный Konner&Sohnen KS 8100 HDE-1/3 ATSR (Euro V) 000001572 | 63 799 грн. |
Дизельный генератор Konner&Sohnen KS 8100HDE-1/3 atsR | 63 799 грн. |
Дизельный генератор Konner&Sohnen KS 8100HDE-1/3 ATSR (EURO V) 123863 | 63 799 грн. |
Генератор Konner & Sohnen KS 8100 HDE-1/3 ATSR | 63 799 грн. |
Дизельний генератор KÖNNER&SÖHNEN KS 8100HDЕ-1/3 ATSR АКЦІЯ: перший пуск+ | 63 799 грн. |
ще 19 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель KS 8100HDE — вихідна напруга 230 В, немає роз'єму для підключення блока автозапуску
- Модель KS 8100HDE-1/3 ATSR — вихідна напруга 400 В, є роз'єм для підключення блока автозапуску
Модификації Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE-1/3 ATSR
Ціни на Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE-1/3 ATSR |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE | від 47 990 грн. | 22 пропозиції | ||
Konner&Sohnen Heavy Duty KS 8100HDE-1/3 ATSR | від 60 609 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →