Електрогенератор Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS
Відео 1Фото 12 |
Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS |
|
Версія 2 відрізняється схемою підключення розеток (ліва розетка не працює у режимі MAINS INPUT)
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS
Усі ціни 21 →Генератор бензиновый инверторный Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS 000005677 | 47 299 грн. |
Генератор инверторный Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS | 47 299 грн. |
Бензиновий інверторний генератор K?nner&S?hnen KS 4000iE S ATS | 47 299 грн. |
Инверторный генератор Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS 164581 | 47 299 грн. |
Генератор iнверторний Konner&Sohnen KS 4000iE S ATS 101323-130 | 47 299 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →