Електрогенератор Konner&Sohnen KS 6000iE S ATS
Фото 13 |
Konner&Sohnen KS 6000iE S ATS |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 6000iE S ATS
Усі ціни 22 →Генератор бензиновый инверторный Könner&Söhnen KS 6000iE S ATS, 5 кВт 0000 | 58 299 грн. |
Генератор инверторный Konner&Sohnen KS 6000iE S ATS | 58 299 грн. |
Бензиновий інверторний генератор K?nner&S?hnen KS 6000iE S ATS | 58 299 грн. |
Инверторный генератор Konner&Sohnen KS 6000iE S ATS 164582 | 58 299 грн. |
Генератор iнверторний Konner&Sohner KS 6000iE S ATS 101323-131 | 58 299 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →