Електрогенератор Konner&Sohnen KS 48V-DC
Фото 9 |
Konner&Sohnen KS 48V-DC |
|
Генератор на виході дає лише постійну напругу 48 – 54 В, сила струму 70 А. Призначений для зарядки акумуляторів
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 48V-DC
Усі ціни 19 →Генератор бензиновый Könner&Söhnen KS 48V-DC 000005557 | 48 999 грн. |
Генератор постоянного напряжения Konner&Sohnen KS 48V-DC | 44 999 грн. |
Генератор постійного струму K?nner&S?hnen KS 48V-DC | 44 999 грн. |
Генератор постійної напруги Konner&Sohnen KS 48V-DC 101323-129 | 44 999 грн. |
Бензиновий генератор постійної напруги Könner&Söhnen KS 48V-DC | 48 999 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →