Змішувач Franke Pescara Semi-Pro 360 115.0393.976
Фото 13 |
Franke Pescara Semi-Pro 360 115.0393.976 |
|
Магнітна система фіксації виливу. Хромований гнучкий шланг зі сталевою пружиною.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Pescara Semi-Pro 360 115.0393.976
Усі ціни 8 →Кухонный смеситель Franke Pescara Semi-Pro 360 °, с гибким изливом и функц | 20 286 грн. |
Franke Pescara 360° 115.0393.976 | 20 769 грн. |
Смеситель для кухни Franke Pescara 115.0545.136 | 23 543 грн. |
Кухонный смеситель Franke Pescara Semi-Pro 360 115.0545.136 | 22 705 грн. |
Кухонний змішувач Franke Pescara Semi-Pro 360°, з гнучким виливом та функц | 26 499 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →