Змішувач KRONER Graz-GRP070 CV031334
Фото 9 |
KRONER Graz-GRP070 CV031334 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Graz-GRP070 CV031334
Усі ціни 16 →Kroner Kroner KRP Graz - GRP070 | 3 150 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER KRP Graz GRP070 | 3 150 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Graz - GRP070 графіт (CV031334) CV031334 | 3 150 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Graz-GRP070 197600 | 3 150 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Graz-GRP070 | 3 150 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →