Велосипед KTM Ultra Sport 2023 frame XL (22800113)
KTM Ultra Sport 2023 frame XL рама Mрама XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Ultra Sport 2023 frame XL
Усі ціни 12 →KTM Ultra Sport 29 2023 (XL/53 сірий) 22800113 | 56 000 грн. |
KTM Ultra Sport 29 2023 (XL/53 сірий) 22800113 | 56 000 грн. |
Велосипед 29" KTM Ultra Sport (2023) vapor grey XL (182-192 см) 22800113 | 56 000 грн. |
KTM Велосипед KTM ULTRA SPORT 29", размер XL рама 53см (2022) Серый 228001 | 56 000 грн. |
Велосипед KTM Ultra Sport 29" рама-XL/53 Grey (22800113) | 50 249 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації KTM Ultra Sport 2023 frame XL
Ціни на KTM Ultra Sport 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
KTM Ultra Sport 2023 frame M | від 50 087 грн. | 13 пропозицій | ||
KTM Ultra Sport 2023 frame XL | від 50 098 грн. | 13 пропозицій |