Велосипед KTM Penny Lane 271 2023 frame S
KTM Penny Lane 271 2023 frame S рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Penny Lane 271 2023 frame S
Усі ціни 14 →KTM Penny Lane 271 27,5 2023 (S/38 рожевий) 22817237 | 32 000 грн. |
KTM Penny Lane 271 27,5 2023 (S/38 рожевий) 22817237 | 32 000 грн. |
Велосипед 27.5" KTM Penny Lane 271 (2023) night red S (163-174 см 22817207 | 32 000 грн. |
KTM Велосипед KTM PENNY LANE 271 27.5", размер S рама 38см (2022) Красный | 32 000 грн. |
Велосипед KTM Penny Lane 271 27.5" рама-S/38 темно-красный (22817207) 2281 | 28 761 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації KTM Penny Lane 271 2023 frame S
Ціни на KTM Penny Lane 271 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
KTM Penny Lane 271 2023 frame M | від 28 761 грн. | 19 пропозицій | ||
KTM Penny Lane 271 2023 frame S | від 28 761 грн. | 15 пропозицій |