Велосипед KTM Ultra Fun 2023 frame L
KTM Ultra Fun 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Ultra Fun 2023 frame L
Усі ціни 28 →KTM Ultra Fun 29 2023 (L/48 червоний) 22805138 | 44 000 грн. |
KTM Ultra Fun 29 2023 (L/48 червоний) 22805138 | 44 000 грн. |
Велосипед 29" KTM Ultra Fun (2023) black matt L (172-182 см) 22805108 | 44 000 грн. |
KTM Велосипед KTM ULTRA FUN 29", размер L рама 48см (2023) Красный 2280513 | 44 000 грн. |
Велосипед KTM Ultra Fun 29" рама-L/48 Red (22805138) | 44 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації KTM Ultra Fun 2023 frame L
Ціни на KTM Ultra Fun 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
KTM Ultra Fun 2023 frame L | від 39 462 грн. | 30 пропозицій | ||
KTM Ultra Fun 2023 frame M | від 39 378 грн. | 30 пропозицій | ||
KTM Ultra Fun 2023 frame XL | від 39 462 грн. | 28 пропозицій |