Літня шина Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R
Відео 1Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R 215/75 R16 113 R 215/75 R16 116 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R
Усі ціни 28 →Шина Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R | 3 880 грн. |
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116/114R PR10 | 4 112 грн. |
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116/114R PR10 | 3 740 грн. |
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116/114R PR10 | 4 017 грн. |
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116/114R | 4 076 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R
Ціни на Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R |
---|---|---|---|---|
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 113R | від 4 457 грн. | 9 пропозицій | ||
Kumho PorTran KC53 215/75 R16C 116R | від 3 454 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →