Умивальник Laufen Palace H8127040001041 1200 мм білий
Фото 4 |
Laufen Palace H8127040001041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Laufen Palace H8127040001041
Ціни на Laufen Palace H8127040001041 |
---|---|---|---|---|
Laufen Palace 812702 900 мм білий | від 26 115 грн. | 16 пропозицій | ||
Laufen Palace H8127040001041 1200 мм білий | від 42 349 грн. | 2 пропозиції | ||
Laufen Palace 812704 1200 мм чаша по центру білий | від 42 349 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Palace 812706 1500 мм чаша по центру білий | від 46 870 грн. | 2 пропозиції | ||
Laufen Palace 812708 1800 мм чаша по центру | від 46 514 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →